,  

Doda podbija USA biustem

ImageWpierw zaplątała się we własne ciuchy a później nachylając się wywaliła biust.


Wszyscy znamy Dodę i wiemy, że stać ją na wiele. Na pewno potrafi zwrócić na siebie uwagę. Pierwszy jej koncert zaczął się od rockowego pokazu, bo podobno i taka muzykę wokalistka śpiewa. Ubrała się więc jak na ten styl przystało, skórzana kurtka z frędzlami i ozdobne majtki.

Doda tak bardzo chciała pokazać swój rockowy styl, że w pewnym momencie zaplątała się we własną kurtkę , gdy tę chciała zrzucić z siebie.

Rękaw kurtki za nic bowiem nie chciał zsunąć się z nadgarstka Królowej. Wymachiwała nim, szarpała, wyczyniała dzikie ewolucje – wszystko na nic. Spróbowała delikatnie, też nie wyszło. Trwało to wszystko dobrze ponad minutę, aż w końcu Doda się poddała. Na scenie pojawili się ludzie obsługujący koncert od strony technicznej. Dwóch panów postanowiło podjąć wyzwanie i uwolnić Królową od niesfornej garderoby. atwo nie było, ale w końcu się udało- czytamy w Fakcie.

Okazało się , że to biżuteria piosenkarki spowodowała, że skóra się zaczepiła o nią i klops gotowy. Chyba jednak nie pomyślała o wszystkim biorąc się za wielkie show w Stanach. Tam trzeba myśleć niestety nawet o takich szczegółach.foto/eFakt.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.