, ,  

Doda okłamała swoich fanów?!

ImageDoda na swojej stronie internetowej nie podała wszystkich szczegółów wyroku sądu apelacyjnego! A sprawa poszła o te zdjęcie!


Wczoraj pisaliśmy, że Doda wygrała proces z Super Expresem ten musi w ciągu 14 dni wystosować przeprosiny w kierunku piosenkarki za to, że tabloid miałby naruszyć jej dobra osobiste pisząc , że ta nie miała majtek podczas imprezy Telekamery 2008 . Sprawa dotyczyła sukni i tego co miała pod sobą. Super Expres zrobił
zdjęcia, które opublikował. Doda zarzuciła mu manipulację zdjęciami.
Sprawa trafiła do sądu.

Jak się okazuje wyrok o jakim napisała Doda na swojej stronie to tylko jedna strona medalu. Druga strona tego wyroku to zapłata Dody dla Super Expressu. Doda żądała od tabloidu 100 tysięcy zł zadośćuczynienia a nie dostanie nic , mało tego to ona musi zapłacić Super Expressowi.

Sąd uznał, że mimo to Doda na pokazywanym zdjęciu MA MAJTKI i tylko dlatego mamy opublikować drobne przeprosiny– tłumaczy dziś Super Express.

Jaki jest finał procesowania się Dody z "Super Expressem"? Prawomocnym wyrokiem Sąd Apelacyjny uznał, że Doda nie dostanie od nas ani grosza. Mało tego, kazał gwiazdce oddać nam 1250 zł. Długo mamy czekać? – pyta Super Express.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.