, , ,  

Doda ofiarą zakładu?!

 Wczoraj pisaliśmy, że Doda widziana była w towarzystwie nowego faceta a dokładnie lidera zespoły Behamoth, Nergala.


Nergal to facet, który na scenie pali biblię, ubiera i maluje się na czarno. Czy taki ktoś pasuje do różowej Dody? Po tym jak Doda umówiła się z muzykiem czarnego metalu, w świecie tym aż zawrzało. Nikt nie chciał wierzyć, że Nergal umówił się z takim kimś jak Dorota!

Plotki o tej randce krążą różne. Jedni mówią, że Nergal się założył że uwiedzie piosenkarkę, inni że Adamowi się nudziło i chciał coś z tym zrobić.

Nergal mówił, że na rendez-vous wybrałby się z Dodą, bo "bierze go ta zdzira" – przypomniał na oficjalnym forum jeden z fanów Behemotha.

Trzeba wiedzieć, że Behemoth ma jedną z najliczniejszych i najbardziej oddanych grup fanów. Wielu z nich w lidera grupy Nergala wpatrzonych jest jak w obrazek, utożsamiają się z zespołem, dlatego w głowie im się nie mieści, że ich idol mógł spotkać się z kimś takim, jak Doda – donosi Super Express.

To fotomontaż – napisał Quvill. – Myślę, że nie ma co się bać i możemy spać spokojnie.

Koledzy Nerwala mówią, że Adam pokazał tylko, że nie ma rzeczy nie możliwych dla niego więc umówił się z Dodą, by pokazać , że żadna laka mu się nie oprze nawet Doda.

Foto/SE

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.