, ,  

Doda oddała Zapendowskiej co dostała!

ImageJakiś czas temu Ela Zapendowska powiedziała co myśli o twórczości Dody. Jej teksty to dramat, źle napisane, banalne, głupie.


W wywiadzie dla Gali Zapendowska powiedziała, że nie podoba jej się to jak i co  śpiewa jej uczennica Doda. Tak Doda jako nastolatka uczyła się śpiewu właśnie u Eli Zapendowskiej.

Teraz Doda nie pozostała dłużna i na łamach Dziennika odpowiedziała Eli.

Słyszałam, że powinnam się umieć godnie starzeć. Jak ja powinnam się umieć godnie starzeć, to ona już powinna polerować lakierki do trumny. Tu wychodzą jakieś kompleksy, których nie rozumiem. Dlatego podziwiam Marylę Rodowicz, która ma już swoje lata, a jest zajebiście równą babką i potrafi docenić inne osobowości. Widzę to, szanuję i doceniam. Jak można do dwudziestoparolatki powiedzieć, że powinna umieć się godnie starzeć? To jest żenada po prostu.

Jeżeli śpiewam proste piosenki, to z tego wynika, że ona na podstawie prostych piosenek uczy, bo parę lat mnie uczyła i wydaje mi się, że śpiewałyśmy same trudne rzeczy. Zresztą sama stwierdziła, że już nie ma mnie czego nauczyć. W związku z tym nasza współpraca się skończyła i poszłam swoją drogą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.