, ,  

Doda oberwała od Zapendowskiej

ImageEla Zapendowska, jurorka Jak Oni piewają już po raz kolejny pojechała po polskim rynku muzycznym. Najbardziej dostało się Dodzie.


Dorota trochę się wyprztykała. Niedługo zacznie się problem. Skończy się piękne ciało i co?(…) Nie można śpiewać infantylnych piosenek dla nastolatek, mając lat dwadzieścia parę. Wtedy to żałosne – wyznała w Gali Zapendowska. – Na pewno nie zaistnieje w historii muzyki rozrywkowej. Utożsamiają się z nią jedynie 15-lat – dodała była jurorka .

Ale to nie koniec, dalej jest ciekawiej.

Opiera karierę na skandalu. Jest to jakieś wyjście, nie jestem zgorszoną ciocią. Natomiast jej teksty to dramat. le napisane, banalne, głupie, mimo że w jakiś sposób szczere – skwitowała.

Ale Doda nie była jedyna, Soyka też odczuł krytykę Eli.

Staszek Sojka zawsze robi na mnie kolosalne wrażenie. Daje z siebie wszystko, pisze piękną muzykę, teksty. Nawet jak czasem jest zapluty, spocony, czy zdarza mu się być pijanym albo naćpanym, bo i taki koncert widziałam, to zawsze jest genialny. Gwiazda może robić błędy, może być zmanierowana, bo ma to coś nie do określenia – zauważyła.

Ale już Edyta Górniak została zupełnie inaczej skwitowana.

Myślę, że gdyby Edyta urodziła się na Zachodzie, dziś byłaby światową gwiazdą
– wyznała.

Na pewno była by gwiazdą nie tylko śpiewu ale i wygłupów i skandali.

Podsumowując co myśli Ela o pozostałym rynku muzycznym powiedziała : Polski rynek muzyczny to dno.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.