,  

Doda o Gawlińskim- „Jakim bydlakiem trzeba być, żeby wchodzić w tak delikatny temat, w którym stawką jest życie? „

kapif

To już wojna na słowa!

Nergal trzy miesiące trafił do szpitala z białaczką. Od tej pory Doda ciągle walczy o to by było jak najwięcej chętnych do oddania szpiku dla chorych na tę chorobę. Piosenkarka udziela wywiadów, promuje akcję.

Przeciwko takim działaniom jest między innym Robert Gawliński, lider Wilków, który w wywiadzie dla Radia Zet Marcinowi Prokopowi powiedział, że Doda dzięki  chorobie narzeczonego lansuje się.

Swoje zdanie Doda w temacie  opowiedziała tygodnikowi Wprost, ten jednak nie wydrukował całego wywiadu, dlatego Dorota cały tekst wkleiła na swoją stronę.

Nie gram roli matki Teresy. Ja po prostu chcę uratować życie swojemu narzeczonemu i przy okazji wykorzystać to, że jestem popularna i uratować życie innym ludziom. To wszystko. Nie jestem żadną matką Teresą. Nadal jestem wyuzdana, prowokacyjna i nadal jestem skandalistką. Ale jedno nie wyklucza drugiego. Doda jako marka nie potrzebuje już zasadnej promocji . To inni promują się przy niej. Jakim bydlakiem trzeba być, żeby wchodzić w tak delikatny temat, w którym stawką jest życie? Oddałabym cały ten tytuł matki Teresy, byle ADAŚ tylko wyzdrowiał... MILCZĄC SZPIKU NIE ZNAJDĘ. Oczywiście mogłabym zrobić tak jak NIEKTÓRE ZNANE OSOBY, które przeszły ciężką chorobę i uważają temat za zamknięty, ale nie chcę. Uważam, że to jest chujowe, CHOĆ MUSZĘ TO SZANOWAĆ. Osoby publiczne, aktorzy, piosenkarze czy inni, istnieją dzięki ludziom, którzy ich chcą oglądać, przychodzą na ich sztuki czy koncerty. To my, widzowi i fani jesteśmy częścią ich sukcesu. Jeśli tym sławnym przydarza się choroba, KTÓREJ NAGŁOŚNIENIE MOŻE POMOC INNYM to powinni TO UCZYNIĆ. EGOISTYCZNA POSTAWA POD HASŁEM „TO JEST POZA MNĄ” JEST MAŁO SZLACHETNA. NATURALNIE

NIE MAM NA MYŚLI ZWIERZANIA SIĘ Z KAŻDEJ PRZECHODZONEJ GRYPY W TABLOIDZIE. OSOBA PUBLICZNA Z RACJI SWEGO WYKONYWANEGO ZAWODU, MOŻE WYWOŁAĆ REWOLUCJĘ

W MYŚLENIU LUDZI, KTÓRA PRZYCZYNI SIĘ DO WIELKICH, POZYTYWNYCH ZMIAN. JEŻELI JEGO NIESZCZĘŚCIE

MOŻE PRZYSŁUŻYĆ SIĘ INNYM LUDZIOM, TO WHY NOT? – wyznała Doda.

I kto ma rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.