,  

Doda o Beyonce: „Ale cycki to ma małe!”(video)

ImageDoda była pod wielkim wrażeniem na MTV Europe Awards 2009. Do tego stopnia, że kręciła filmiki , które później wrzuciła na Youtube.


Przebywanie w towarzystwie wielkich gwiazd musiało być dla Dody zawrotem głowy. W końcu pośród takich gwiazd nie co dzień się bywa, kiedy chce się zawojować tylko własny kraj. Doda obiecała, że nagra sytuacje jakie będą miały miejsce za kulisami gali. Obietnicę spełniła, filmiki wrzuciła na Youtube ale po godzinie wykasowała je.

W pierwszym filmie Doda mówiła o stresie:

Na początek była w takich nerwach, że klęła jak szewc, mówiła "K****, ja pier****". Później mówiła o tremie. Mówiła, że ma przygotowaną przemowę, w której jest zdanie "There's only one queen". W trakcie przyłożyła sobie mini koronę do głowy.

Drugi filmik o Beyonce:

Filmik ten nagrała w trakcie odbierania nagrody przez Beyonce. Doda stała zaledwie kilka metrów od amerykańskiej piosenkarki. Najpierw powiedziała, że "Beyonce jest najlepsza", a na koniec dodała: "Ale cycki to ma małe".

Jeśli znajdziecie filmiki Dody podeślijcie na donosy@gadulek.pl

Tymczasem zobaczcie krótki filmik , n którym Doda rzuciła parę słów podczas wywiadu na temat przemówienia, gdyby wygrała .

{youtube}-vL87AnM8AE{/youtube}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Doda o Beyonce: "Ale cycki to ma małe!"(video), 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.