, ,  

Doda nie zostawiła suchej nitki na Sablewskiej!

 Dziś w Dzień Dobry Wakacje gościem była Doda w towarzystwie dwóch producentów. Zamiast o nowej płycie zaczęła mówić o rozstaniu się z Sablewską. Dała czadu!


Doda do studia TVN przybyła w asyście by  nie powiedzieć dwóch ochroniarzy, producentów jej nowej płyty Bad Girl. Nagle Doda zamiast o płycie zaczęła mówić o Mai Sablewskiej. Doda odpowiedziała na  zarzuty, by jej nowa piosenka "Bad Girls" była wcześniej napisana dla Mariny. Według Rabczewskiej te plotki rozpuszcza sama Maja Sablewska. W końcu doczekaliśmy sie wypowiedzi Dody  w temacie.

Przeżywam to bo to jest związane z moją byłą przyjaciółką i i byłą menadżerką z którą pracowałam bardzo długo. Nie przypuszczałam, że UPADNIE TAK NISKO i będzie anonimowo wysyłać maile do portali plotkarskich i robić ustawki w kolorowych gazetach. Znam ją długo i wiem, że stać ją na takie triki. Jest permanentną MANIPULANTK.

Dalej było jeszcze ostrzej.

Jest to słabe, takie przekręty wychodzą szybko. To jest zamknięty etap mojego życia, jeżeli chodzi o moją byłą menadżerkę. Ciężko pracuje nad tą płytą i nie pozwolę, aby ktoś obrażał ludzi z którymi pracuje. MOJA MENADERKA KAMIE. OKAMAA MNIE, KIEDY ZA MOIMI PLECAMI ZACZʣA PRACOWA Z INN PODOPIECZN. OKAMAA WSZYSTKICH, E ONA SI ZWOLNIA, CO JEST NIEPRAWD. JAKI HONOR MA TA DZIEWCZYNA? KIM ONA JEST?TEGO SI NIE ROBI. MAJA ZEJD Z MOICH PLECÓW!

Będzie odpowiedź?


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.