, ,  

Doda nie zgnoi publicznie Edzi!

 Doda w wywiadzie dla wideoportalu zapewnia, że nie wpędzi kolejnej gwiazdy w kompleksy.


Udział Edyty Górniak w nowym show Tylko nas dwoje cały czas nie jest do końca pewny .  Edyta miała zrezygnować z jurora przez Dodę, której się obawia.

Podczas ramówki polsatowskiej Doda udzieliła bardzo dużo wywiadów, udzieliła również takiego, w którym wypowiada się na temat udziału Edyty Górniak. Doda uważa , ze zachowanie Edzi jest co najwyżej dziecinne.

Jak się mówi A, to trzeba powiedzieć B. Nie rozumiem tego zupełnie. Mam inny charakter. Jeśli kogoś zaczepiam, to mam cywilną odwagę ponieść konsekwencje mojej zaczepki – mówi w wywiadzie dla Wideoportalu. Uważam, że to jest słabe, że dzisiaj nie przyszła, ale być może tak się stanie, że będzie w programie i to akurat uważam za jakiś objaw dojrzałości. To by było kompletnie niedojrzałe i nieprofesjonalne, gdyby się wycofała z tego programu tylko i wyłącznie na jakieś animozje, które wynikły z jej zaczepiania mnie wcześniejszego. Ja jestem ponad to.

Podobno Górniak obawia się by jej sytuacja nie była podobna do sytuacji Justyny Steczkowskiej podczas Gwiazd tańczących na lodzie.

To nie jest tak, że ja się nakręcam i trzęsę, kiedy przyjdzie Edzia, by ją totalnie zgnoić przy wszystkich
– zapewnia. Tym bardziej, że wiem, że ma jakoś trudną sytuację. Ja sama przechodziłam rozwód i wiem, że to nie jest fajne. Wiem też jak skończyła Jusia po wspaniałym i ekscytującym programie ze mną. Odczuwam pewne wyrzuty sumienia. Nie chcę się przyczyniać do kolejnych strat psychicznych gwiazd.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.