,  

Doda nie przeprosi!

 Biblia to delikatny temat, ruszając go można sobie nieźle zaszkodzić- jak się okazuje.


Wypowiadając się o Biblii niechlubnie, zachodzi się za skórę wielu ludziom.Wśród artystów, polityków , sławnych i mniej sławnych ludzi jest wielu wierzących, których Doda obraziła. Już wiadomo, że piosenkarka wywołała największy skandal roku a społeczeństwo grzmi- Doda przeproś!

Ona jednak twierdzi, że wolność słowa ponad wszystko!– ale są pewne granice, których trzeba a przynajmniej wypada przestrzegać. Nie nauczyli widać jej tego w domu.

Wszystko poszło o słowa Są na to dowody i ciężko wierzyć w coś, co spisał jakiś napruty winem i palący jakieś zioła…. które Doda wypowiedziała w wywiadzie dla Dziennika.

TVP zerwała współpracę z artystką, politycy się wściekli i domagają się przeprosin.

Uczciwy człowiek za coś takiego powinien przeprosić, ale nie wiem, czy w jej przypadku odniesie to jakiś skutek – powiedział nam Arkadiusz Mularczyk, poseł PiS.

Jestem oburzony. Jej słowa na pewno obraziły tysiące wiernych. I ich powinna prosić o wybaczenie
– uważa Paweł Poncyljusz .

Do nich dołączyły gwiazdy estrady i sportu.

Jak Pan Bóg chce ukarać, to pierwsze co zrobi, to odbiera rozum… Pani Doda oczywiście może wierzyć lub nie, natomiast nie powinna obrażać ludzi. To jest Polska, a nie Chiny, a Doda występuje w miejscach, gdzie bardzo wielu ludzi wierzy, chodzi do kościoła, czyta Biblię – powiedział Paweł Golec.

Gdyby powiedziała to o Koranie, to by dawno już nie żyła. Bóg ją rozliczy za te słowa – stwierdził Tomasz Adamek, mistrz bokserski.

Doniesiono również na piosenkarkę doniesienie do prokuratury . Chodzi o obrazę uczuć religijnych Polaków i ydów.

Ona jednak zawzięta i nie przeprosi nikogo mówiąc.

Wolność słowa ponad wszystko!

Zawziętość nie zawsze popłaca, ale zbyt krótko żyje by o tym jeszcze wiedzieć. W domu nie nauczyli jej , że należy innych ludzi szanować?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.