,  

„Doda nie powinna kończyc kariery”- Majdan

Majdan broni Dody, Big Cyc twierdzi, że próba zwrócenia uwagi na siebie.

Dwa dni temu Doda na swoim profilu Facebooku napisała, że wysiada. Cała notka brzmiała jak pożegnanie a jedne z portali nawet wyczytał, że artystka jest w ciąży.

Kochani, po wakacjach wiele zmieniło się w mojej głowie. Życzenia, które dostaję od lat: „obyś się nigdy nie zmieniała”, nie spełnią się 🙂 Sama z wielkim zaciekawieniem obserwuję siebie od tygodnia. To na pewno punkt zwrotny w moim życiu, które do tej pory pędziło jak oszalały pociąg, który sama rozpędziłam. Nie dostrzegałam wówczas nic, co było za oknem… Nie mówiąc już o jakimkolwiek przystanku… a czasami niepozorna stacja potrafi wnieść tyle niesamowitego… no to wysiadam – napisała artystka.

Radek Majdan stanął w obronie byłej żony.

Doda nie powinna zakończyć kariery i mam nadzieję, że tego nie zrobi. Jeśli ma teraz zły okres w swoim życiu, powinna to przeczekać. Jest dobrą piosenkarką i życzę jej wielu sukcesów – wyznał Super Expressowi.

Co innego myśli jednak Krzysztof Skiba z Big Cyc.

To jest próba zwrócenia na siebie uwagi, może chce odpocząć. Jeżeli chandra jest duża, daję jej maks pół roku. Może to chwilowe zmęczenie organizmu? To zwierzę sceniczne i na pewno zatęskni za koncertami, za blichtrem. Niebawem pewnie usłyszymy o koncertach pod hasłem „Wracam dla swoich fanów”. To znany zabieg w show-biznesie, z tego co pamiętam zespół Kult rozpadał się jakieś 4 razy i zawsze ich powroty wiązały się z wielkimi trasami koncertowymi – powiedział tabloidowi Skiba.

A jak Wy myślicie, o co Dodzie chodziło?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.