Doda nie ma już seksownych pośladków

Michał Rozbicki / newspix.pl

Płaska jak decha a i tak twierdzi, że jest gruba

– Zobaczcie jak wyglądam! – krzyczy specjalnie do kamery Fakt.pl Doda, która właśnie wróciła z wakacji. Patrzcie jaka jestem szczupła, opalona, zgrabna!… – wygina się przed kamerą.

Doda po powrocie z wakacji pojechała do Ciechanowa by zafundować miasteczku nowe studio nagraniowe. Przy okazji przekonuje, że plotki o jej anoreksji są przesadzone.

Piosenkarka  w ostatnim roku bardzo schudła. Wszystko przez swój wkład w poszukiwaniu dawców szpiku kostnego, by jej były już narzeczony Nergal mógł wrócić do zdrowia.  Później kolejny stres, narzeczony wyzdrowiał a po kilku tygodniach powiedział swojej ukochanej, że już jej nie kocha i że między nimi koniec!

Nagłe zgubienie kilku kg przez artystkę spowodowało, że w mediach pojawiła się plotka o anoreksji . Ona sama dementuje informacje i twierdzi, że czuje się doskonale.

Jest wypoczęta po wakacjach pod palmami i tryska energią. A już niedługo  czeka ją promocja gotowej już nowej płyty „Seven Temptations – Siedem pokus”. Pierwszy koncert promocyjny już za dwa tygodnie w Warszawie!

– Uczę się elfickiego, bo między piosenkami będę wygłaszała głębokie teksty w tym języku – zdradziła  jeszcze Doda. – Te teksty będą też na płycie.

 

Zobacz też:„X-Factor”. Odcinek 9 Wojna jurorów

źródło: Fakt.pl

Damian Burzykowski / newspix.pl

Agencja Mazur

Agencja Mazur

Michał Rozbicki / newspix.pl

Michał Rozbicki / newspix.pl

Michał Rozbicki / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Rafał Meszka / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.