Doda nie będzie chrzciła dzieci

Nie muszę się nikomu spowiadać i opowiadać konkretnie o swoich planach

Doda kilka dni temu została skazana na 5 tysięcy grzywny za słowa, jakich pewnie nie powinna wypowiadać. Piosenkarka o sprawie opowiedziała w najnowszym Newsweeku ale także już mniej chętnie opowiedziała o swoich planach na przyszłość.

Nie muszę się nikomu spowiadać i opowiadać konkretnie o swoich planach wyjazdowych. Śniadania, kurwa, będę robić. Ależ to jest polskie pytanie! Jeszcze proszę dodać, że mi się nie uda i że jest trudno, i nie poradzę sobie w obcym kraju. Nie znoszę takiego memlenia. W życiu trzeba być szczęśliwym, a nie memlać. Piersi w przód, do góry nos, los idzie na nas, to my na los.

Mnie już nie trzeba większego rozgłosu, bo to tak, jakby chcieć bardziej rozpromować coca-colę – dodaje skromnie. Jestem ekshibicjonistką i jakbym mogła, tobym nago pląsała po ulicach non stop. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy się pokażę publicznie naga albo prawie naga i zobaczę te zawstydzone lub zbulwersowane twarze. Widziała pani zdjęcia, jak się pojawiłam z gołym tyłkiem na imprezie, na środku ulicy Mokotowskiej? Lubię robić show, dlatego moje koncerty to jest wielki spektakl, na który nie żałuję kasy. Artyści głównie chcą zarabiać i niewiele za to dawać. Przykleić się do mikrofonu i stać na scenie to każdy głupi umie.

Sam proces podsumowała jakoby przypomniał mszę.

To wszystko jest śmieszne, groteskowe nawet. Jak się jednak okazuje, w Polsce jest grupa fanatyków, którzy śledzą wszystko, co nie jest po ich myśli. Byłam na wcześniejszych dwóch rozprawach i żałuję, że wstałam tak wcześnie. Mogłam się wyspać i nie zawracać sobie głowy. Jedynym świadkiem był jakże obiektywny, potrafiący na chłodno, z dystansem przeanalizować sprawę ksiądz. Po tym procesie jeszcze bardziej utwierdziłam się w przekonaniu, że wierząca raczej nie będę i swojego dziecka też raczej nie ochrzczę. Samo będzie decydować, do jakiego ugrupowania duchowego się przyłączy.

I będę się odwoływać, walczyć o to, żeby nikt nie musiał płacić za to, co myśli. Stać mnie naprawdę i wydaje mi się, że w kontekście procesu z zeszłego tygodnia to zdanie nabiera nowego znaczenia. Chciałabym, żeby każdy w tym kraju bez względu na zasób portfela mógł mówić to, co myśli.

Myślicie, że Doda pasuje na matkę?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 3.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Doda nie będzie chrzciła dzieci, 3.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.