,  

Doda mści się na Nergalu!

Michał Pieściuk / newspix.pl

On chciałby się z nią pogodzić…

Doda od jakiegoś czasu opowiada, że czeka na nową miłość na swojego księcia z bajki. W międzyczasie spotyka się z milionerem i opowiada , że randkuje z kilkoma facetami naraz. Wszystko to co robi to prowokacja. W taki sposób postanowiła zemścić się na Nergalu, który po wyjściu ze szpitala ją porzucił.

– Adam od jakiegoś czasu zabiega o spotkanie z Dorotą – mówi Faktowi  informator. – Często do niej dzwoni, ale ona albo nie ma czasu na rozmowę, albo każe mu zadzwonić innym razem. Robi to specjalnie…Dorota mocno przeżyła to, że Darski postanowił zakończyć ich trwający dwa lata związek. Były między nimi nieporozumienia, były podejrzenia, ale Doda uważała, że wszystko jest do naprawienia. Była zdziwiona tym, jak Adam zmienił się po wyjściu ze szpitala, ale była też na to przygotowana i myślała, że to nie zaszkodzi ich związkowi.

Adam od jakiegoś czasu próbuje skontaktować się z Dorotą.  Nie wiadomo czy chciałby być znowu razem z nią, ale uważnie śledzi jej poczynania zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Opowieści o romansach i przebywaniu w milionerem w jego hotelu to czysta prowokacja.

– To nie jest przypadek. Ona wie, że to wszystko dojdzie do Adama. Nie wiem, jaki dokładnie jest jej plan, ale wydaje mi się, że chce w nim wzbudzić zazdrość…- dodaje informator.

Takie działania często kojarzą się z gorącymi uczuciami do danej osoby. Co Doda chce udowodnić ?

Zobacz też:Najlepsze nogi polskiej estrady? Pani Ewy!

źródło: Fakt.pl

Kapif.pl

Fakt

Damian Burzykowski / newspix.pl

Piotr Dyba / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.