,  

Doda może dostać wyrok nawet 2 lata!

 Nikt nie zapomniał o obrazie uczuć religijnych przez Dodę, kiedy rzucała słowami napruci winem i palący jakieś zioła apostołowie.


A już na pewno nie zapomniała prokuratura, która przesłuchała Dorotę Rabczewską w sprawie. Sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu.

Po tym jak Rabczewska powiedziała słowa :napruci winem i palący jakieś zioła apostołowie, i bardziej wierzy w dinozaury niż w Biblię, wywołała burzę medialną i w środowisku katolickim. Ci drudzy już jej  nie odpuścili i złożyli doniesieni do prokuratury o obrazę ich uczuć.

30 kwietnia akt oskarżenia wobec Doroty R. został skierowany do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotowa – mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą Anna Wereszczyńska z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów. I dodała, że zarzuty postawiono w oparciu o treść opinii biegłych: językoznawców i dwóch biblioznawców, świeckiego i duchownego. Szczegółów śledztwa jeszcze nie ujawniono.

Doda została już przesłuchana , grożą jej dwa lata więzienia.

Gdyby została skazana, byłby to pierwszy wyrok w naszym kraju za takie przewinienia. Nergal pewnie pociesza swoją narzeczoną w końcu i on odczuł prsję wierzących na sobie, gdy darł Bibilę podczas jedngo z koncrtów.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.