, ,  

Doda ma złe zdanie o Józefowiczu!

 Swoją przygodę z showbiznesem zaczynała jako nastolatka w teatrze Buffo. Kto tam zresztą nie zaczynał?


Doda w teatrze Buffo wiele się nauczyła, Głównie śpiewała ale też tańczyła , czasem miała jakąś niewielką rolę. Wiele z teatru wyniosła i pracę tam dobrze wspomina, jednak inne zdanie ma o Józefowiczu.

U Janusza Józefowicza spędziłam cztery lata. Nauczyłam się wielu ważnych rzeczy: stepu, akrobatyki, aktorstwa, wreszcie obycia ze sceną, z dużą widownią. To wszystko na pewno mi się przydało.

Jedyne co mogłabym zarzucić Józefowiczowi, to jego zachowanie – traktował ludzi w sposób karygodny, obrażał. Na mnie nie miało to wpływu, bo jestem silna, ale inni, z wrażliwą psychiką, załamywali się
.

W pewnym momencie doszłam do wniosku, że czas Buffo dobiegł końca, wiedziałam, że muszę zrobić kolejny krok. Tak się złożyło, że zespół Virgin poszukiwał wokalistki i zgłosił się do mnie.

Pojawiłam się u Józefowicza z kwiatami i oznajmiłam mu, że odchodzę, będę nagrywać płytę i robić karierę.
Nie zapomnę jego miny. Wrażenie – bezcenne.

Później przychodziłam jeszcze do teatru, lubiłam jego atmosferę, charakterystyczny zapach desek, no i kolegów. Strasznie było mi ich szkoda
pracowali dla kogoś, kto kompletnie tego nie szanował, ale musieli z czegoś żyć. W Buffo nikt, nawet najbardziej utalentowany człowiek, nie mógł zrobić kariery, bo gwiazda była jedna – powiedziała miesięcznikowi PANI Doda.

Chyba wiadomo kto jest gwiazdą Buffo. Co na to Józefowicz?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.