,  

Doda ma spotkać się z Lady GaGą?!

  Czy to wymysł Dody czy też prawda?Już niedługo się okaże. Spotkanie Dody z Lady GaGą ma zorganizować podobno słynny projektant Alexander McQueen .


Doda na Telekamerach pojawiła się w butach od słynnego projektanta Alexandra McQueen'a , przynajmniej ona tak twierdzi. jeden z plotkarskich portali jednak twierdzi, że buty zostały wypożyczone przez Dodę z showroomu, dokąd musiały wrócić. Teraz okazuje sie, że Doda ma się spotkać ze słynną Lady GaGą a spotkanie ma zaaranżować sam projektant o tychże butów.

Jestem megapodekscytowana! Osobowość jest niewymierna. Można się nie wiem jak ubrać, ale to nie o to chodzi. Albo ktoś to coś ma, albo nie. Wymienimy się za to spostrzeżeniami na temat show-biznesu. Mam nauczyciela i uczę się intensywnie języka. Już mogę się swobodnie porozumiewaćczytamy w Na żywo.

No więc pewnie umie How do you do i thank you a może i  by by. Tylko nie wiadomo czemu ma służyć to spotkanie. Doda ma chrapkę na nagranie płyty ze Lady GaGą, ale z kim ona nie chciała juz nagrywać i nic z tego nie wyszło. Zapewne ta druga strona nigdy sie o tym nie dowiedziała.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.