,  

Doda ma nowego menadżera

Który to już?

Wczoraj rzecznik prasowy Dody wydał oświadczenie w którym poinformował media o nowym menadżerze piosenkarki.

„Szanowni Państwo,

Funkcję menedżera DODY od czerwca 2012 roku sprawuje Zbigniew Niedziałek, właściciel agencji New Zenith Promotion, która specjalizuje się w szeroko pojętej promocji artystów muzycznych.

Przedsmak współpracy DODY z nowym menedżerem stanowiła realizacja cyklu dokumentalnego, prezentującego kulisy trasy koncertowej „The Seven Temptations Tour”, który publikowany był na przełomie 2011 i 2012 roku w portalu orange.pl. Zbigniew  Niedziałek koordynował również produkcję najnowszego teledysku DODY „Twa Energia”, który można obejrzeć TUTAJ

Konsekwentnie będziemy kontynuować dotychczasową, pełną sukcesów drogę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, show DODY, które nadal można podziwiać w czasie obecnego tournee, zostanie uwiecznione na płytach DVD i Blu-ray.

Po przebojowych wideoklipach do premierowych piosenek „Kac Wawa” oraz „Twa energia”, DODA zaprezentuje również kolejny klip promujący jej aktualny album „7 pokus głównych”. Filmowej ilustracji doczeka się teraz pikantny duet z Fokusem „Fuck It”.

Oprócz tego wkrótce DODA podpisze nowy kontrakt fonograficzny i latem zacznie nagrywać swój trzeci solowy album.

Jak zwykle o wszystkim będziemy informować Państwa na bieżąco.
Zachęcamy zatem do odwiedzania oficjalnego profilu DODY na Facebooku oraz
Jej oficjalnej strony dodaqueen.com.

Z przedwakacyjnymi pozdrowieniami,
QUEENTEAM”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.