,  

Doda ma nowego faceta?

Michał Rozbicki, Piotr Kucza / newspix.pl

Znowu zakochana w piłkarzu!

Po miłości z Nergalem został tylko kurz. Doda odżyła a swoje serce oddała podobno innemu sportowcowi niejakiemu Inaki’emu Astizowi. Piłkarz gra w Legii Warszawa.

(…)chodzi o przystojnego obrońcę z rodem z Hiszpanii. Inaki Astiz to jednak przeciwieństwo polskich futbolistów. Choć na boisku jest twardy jak skała, to podobno ma duszę południowego romantyka – dowiedział się Fakt.

Doda  ostatnio specjalnie szybciej wróciła do Warszawy by pobiec na stadion legii i kibicować swojemu nowemu ukochanemu .

W ostatni piątek Dorota pojawiła się na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie. Na trybunach czas spędzała w towarzystwie między innymi znanego piłkarskiego menedżera Jerzego Kopca, byłego męża obecnej partnerki Rafała Maserak. I przez cały czas nie mogła oderwać oczu od murawy, na której to obronie warszawskiej Legii przewodził właśnie Astiz.- dodaje tabloid.

Bardzo szybko by się znowu zakochała, myślicie, że to prawda?

Inaki w Polsce mieszka od czterech lat. Na początku do przystojnego obrońcy Legii regularnie przyjeżdżała z Hiszpanii jego dziewczyna. Ale rozstali się już jakiś czas temu.

Zobacz też:Anna Czartoryska. Jak dobrze jej żyć bez Adamczyka!

źródło: Fakt.pl

 

Piotr Kucza / newspix.pl

Piotr Kucza / newspix.pl

Mateusz Trzuskowski / Cyfrasport

Michał Rozbicki / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.