, ,  

Doda ma czego chciała!

 Zarozumiała Doda doczekała się bojkotu fotoreporterów!


Czytelnicy chyba będą się cieszyć przynajmniej wielu z Was. Doda ma za swoje.

Rabczewska została zaproszona na Dni Konina, gdzie miała wystąpić w koncercie. Wszystko zapowiadało się świetnie, póki Doda nie wysłała listy żądań.  Postawione warunki nie spodobały się  dziennikarzom i postanowili zbojkotować piosenkarkę !

Chcemy się przeciwstawić chorym warunkom, jakie nam postawiono. Nie chodzi o niechęć do tej gwiazdy, ale o to, byśmy pokazali, że nie godzimy się na tego typu praktyki – powiedziała Iwona Krzyżak z Radia Merkury w rozmowie z serwisem konin.naszemiasto.pl. Coraz częściej artyści, dbając o swój wizerunek, utrudniają nam pracę, mnożąc bezsensowne żądania.

Dwa tygodnie przed imprezą, Sablewska wysłała do lokalnych gazet listę żądań piosenkarki. Takie same dostały stacje radiowe i telewizja. W liście można było przeczytać instrukcje jak należy rozmawiać z gwiazdą! Jeśli dziennikarze chcą się spotkać z Dodą muszą wpierw napisać do asystentki Doroty prośbę, która ma być zaakceptowana. Na takiej zgodzie znajdzie się lista pytań jakie mają być zadane podczas wywiadu. Czyli z góry ułożony scenariusz. Zrobione zdjęcia oczywiście przejdą dokładną cenzurę.

Co Wy na to, czyżby Doda bała się że wyjdzie na wierzch jej inteligencja?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.