Doda łysieje!

Będzie nosiła peruki?

Doda w wielu wywiadach mówi, że wszystko olewa, ma wszystko w nosie. Jednak gdy jest sama zżera ją stres a tych ostatnio jej nie brakuje. Po rozstaniu z Nergalem przeżywa wszystko dziesięć razy mocnej niż wcześniej. Znajomi artystki twierdzą, że ta traci włosy i to garściami, grozi jej wyłysienie.

Dorotka żyje na bardzo wysokich obrotach. Nigdy się nie oszczędza i teraz ma tego efekt – mówi informator Takie jest życie. Stres i chudnięcie sprawiły, że włosy zaczęły jej wychodzić garściami. Poza tym ona nakłada bardzo mocną farbę. Szkoda. Kiedyś miała takie zdrowe włosy, a teraz ma popalone. Postawiła na naturalną kurację ziołowymi specyfikami. Wierzy, że wzmocnią jej włosy i przywrócą im naturalny blask. Jednak to musi trochę potrwać.

Przed każdym występem siedzi po kilka godzin u fryzjera i uzupełnia fryzurę pasmami włosów.

To, co teraz widzimy na jej głowie, to tona dopiętych sztucznych pasm. Jej fryzjerzy mają pełne ręce roboty – kontynuuje źródło. Ona przed każdą imprezę spędza na fotelu po 4 godziny na samej wymianie sztucznych włosów, bo chce wyglądać świeżo. Ale tym doczepianiem dodatkowo obciąża włosy i je niszczy. Jeśli chce, aby odżyły, to powinna na jakiś czas zrezygnować z wszelkich zabiegów fryzjerskich.

Wyobrażacie sobie Dodę łysą?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.