, , ,  

Doda i Nergal zamieszkali razem!

ImageI tak długo chodzili do osobnego łóżka spać. W końcu będą razem zasypiać!


Trzeba było tylko czasu, by Doda i Nergal na tyle się za sobą stęsknili wieczorami by jeden wprowadził się do drugiego. Lidera Behamothu spotkał Super Express, który z wielkimi walizami gnał w te pędy do swojej ukochanej.

Nergala spotkaliśmy, gdy mknął ulicami Warszawy swoim autem. Niestety, w połowie drogi do ukochanej złapał gumę. To jednak go nie powstrzymało. Nie wziął tego za złą monetę – przecież on wszelkie przesądy ma w nosie. Od razu sięgnął po telefon i zadzwonił po taksówkę. Samochód zostawił na parkingu, przepakował walizkę i pognał na Mokotów – donosi tabloid.

Z wypiekami na twarzy stanął pod blokiem Dody. Szybko wbił kod do domofonu, a drzwi, jak do baśniowego skarbca, cicho się otworzyły. Wtargał walizkę do windy i pomknął z nią wprost w ramiona oczekującej na niego Dody- czytamy dalej.

Mamusia Doroty na pewno się cieszy, że córeczce Adaś wybije do reszty z głowy jej szalone wyskoki, jak to powiedziała podczas wywiadu dla Vivy:

Co do Adama, to myślę, że on wprowadzi w życie Dorotki więcej ładu, sam jest uporządkowany, odpowiedzialny. A ja chciałabym, żeby miała partnera, który będzie się nią opiekował, troszczył o nią, z którym będzie wiodła normalne życie.

Kiedy ślub?

Foto 1
Foto 2
Foto 3

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.