, , ,  

Doda i Nergal w Vivie!

 Takiej smutnej Dody i smutnego Nergala jeszcze nikt nie widział.


Choroba Nergala stała się narodową sprawą. Dodę pochwalił minister zdrowia za jej nawoływanie do oddawania szpiku. O chorobie lidera Behemoth piszą wszystkie media nawet te najpoważniejsze.

Magazyn zaczyna tak:

Adam zasłabł po koncercie w Bolkowie. „Przewieźli go najpierw do Akademickiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, bo podejrzewali, że to jakiś wirus nabyty za granicą. On ciągle gdzieś koncertował, nie śledzę tego, bo głowa by mi pękła”, dodaje Rafał Rabczewski, brat Dody…- opisuje początek tej przykrej historii. Adam i Dorota akurat wrócili z Grecji z wakacji.

Magazyn opisuje jak paparazzi próbują dostać sie do pokoju chorego i zrobić mu zdjęcie. Walkę o zdrowie Nergala i troskę Doroty. Adam Darski jest pod ścisłą ochroną goryli, a jeden znich powiedział:

On nie chce z nikim rozmawiać, poza Dodą i najbliższą rodziną. A ja jestem od tego, żeby nikogo nie wpuszczać.

Nergal, prywatnie Adam Darski, ma chyba dość zainteresowania swoją osobą. Jest traktowany z największą troską – dostał izolatkę, gdzie codziennie może przyjmować narzeczoną. Trzech ochroniarzy przez całą dobę pilnuje dostępu do niego.(…)
Pacjent nie życzy sobie upowszechniania informacji o sobie. I chyba nie chce, aby w jego imieniu robiła to Doda. W ogóle żeby cokolwiek mówiła – dodaje Viva!.

Więcej przeczytacie TUTAJ

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.