, , ,  

Doda i Nergal- pierwszy kryzys?!

  Pierwsze zgrzyty między Nergalem i Dodą już się pojawiły a miało być tak pięknie!


Od początku wiedzieliśmy, że nie ma nic za darmo. Doda chce wykorzystać Nergala do promocji siebie za granicą, bo sama nie potrafi tam zaistnieć, kiedy on już jest gwiazdą na  światowym poziomie.

A miało być tak pięknie. Ona z różu przeszła na diabelskie kolory, on z diabła zrobił się na anioła. Były zaręczyny, miał być ślub, czy plany się zmienią? Być może. Pierwsze awantury już się między nimi pojawiły, bo Nergal nie chce promować swojej laski za ranicami naszego kraju.

Dorota coraz bardziej na Adama naciskała, by zgodził się na współpracę – mówi osoba z otoczenia Behemotha w rozmowie z tygodnikiem Na ywo. Jemu się to nie podobało. Często dochodziło między nimi do sporów na ten temat. Czasem burzliwych.

Nowy menedżer Dody, Jarosław Burdek nie chce się zbytnio wtrącać w sprawy między nią a jej chłopakiem Nergalem. Bardzo ostrożnie podchodzi do sprawy. Doda teraz bardziej skupia się na pracy niż na życiu osobistym. Musi przemyśleć swoje plany – tłumaczy. Ich wspólny projekt artystyczny nie jest kwestią najbliższej przyszłości.
Być może nigdy nie będzie miał miejsca.

Zawrotne tempo jej życia osobistego już przerosło Rabczewską. Zbyt szybkie oświadczyny i już planowany ślub, kiedy nie tak awno rozwiodła się z Radkiem.

Oszołomiona sylwestrowymi oświadczeniami Dorota w euforii powiedziała: tak. Ale potem przestraszyła się tempa rozwoju tej znajomości. Nadal ma przecież uraz po małżeństwie z Majdanem. Nie wytrzymuje presji pytań o wesele czy suknię ślubną – mówi jej znajoma.

Zauroczony Dorotą Adaś chyba miał klapki na oczach, myśląc , że ona nie będzie miała żadnego interesu wiążąc się z nim, prócz tego osobistego.

Jak myślicie, będzie ślub?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.