, , ,  

Doda i Nergal gotowi na dziecko?!

 Gdy jesteśmy razem, nawet leżenie w łóżku i dłubanie w nosie jest dla nas ekscytujące.


Doda i Nergal są parą od ponad roku. O ślubie tej pary mówi się od dłuższego czasu. Były zaręczyny i jest prawie wybrana suknia ślubna.  Jakiś czas t emu, nawet odwiedzili sklep z rzeczami dla dzieci.

Adam Darski, czyli Nergal w końcu wyjawił sekrety z życia prywatnego u boku Dody w magazynie Show . Na pytanie czy czują się najgorętszą parą show-biznesu powiedział:

Niezwyczajna, zwyczajna – nie wiem, co kryje się za tymi słowami. My po prostu dobrze i swobodnie czujemy się w swoim towarzystwie. Gdy jesteśmy razem, nawet leżenie w łóżku i dłubanie w nosie jest dla nas ekscytujące.

W swoim towarzystwie czują się dobrze, dobrze tez się bawią . Szanują się nawzajem a przede wszystkim łączy ich podobne poczucie humoru.

Doda jest zresztą w ogóle bardzo zabawna i dlatego zgodzę się z tym, co powiedziałeś, że humor, wyczucie komizmu między dwojgiem ludzi jest bardzo ważne. Myślę, że nie mógłbym więcej czasu spędzić z kimś, kto nie byłby zwyczajnie śmieszny, nie umiałby żartować z samego siebie.

W końcu dochodzimy do tych najciekawszych informacji, ślub i dzieci. Nergal nie chce zdradzić daty ślubu i kiedy planują dzieci …

Na razie nie myślę o takich rzeczach. Choć oczywiście nie wykluczam takiej możliwości. Przecież, jak to mówią, wszystko się może zdarzyć. Myślę, że podołalibyśmy wyzwaniu – zdradził Nergal.

Musi tylko pamiętać , że jego ukochana powinna uważać na swój chory kręgosłup, który niedawno był pod skalpelem.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.