,  

Doda i Burdek już się pokłócili

Długo nie trzeba było czekać, o co?

Doda i Jarosław Burdek dopiero co rozstali się w przyjaźni, piszą oświadczenia, jak bardzo im było miło razem pracować i rozstają się w przyjaźni. Zastanawialiśmy się nawet kiedy zaczną wyciągać brudy przeciwko sobie. Długo nie czekaliśmy.

Jak dowiedział się Fakt, Doda i Burdek pokłócili się o pieniądze. Już gdzieś to słyszeliśmy. Daleko nie sięgając, Maja Sablewska również miała podobny problem . Doda oskarżyła swoją byłą menedżerkę o przywłaszczenie sporej sumki.

Tym razem Doda nie chce wypłacić trzymiesięcznej odprawy jaka się należy Burdkowi zgodnie z umową. Ponoć ten nie pracował sumiennie i artystka odmówiła zapłaty.

Dorota płaciła mu całkiem sporą pensję i uważała, że może wymagać od niego więcej. Miała sporo zastrzeżeń do promocji swojej nowej płyty. Konflikt między nimi rozpoczął się już kilka miesięcy temu, oni od początku mieli problem, by się ze sobą dogadać. Doda była wściekła, że współpraca z mediami nie przebiega tak, jakby chciała. Często się ze sobą spierali – powiedział informator Faktu.

Kolejny wróg Dody?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.