,  

Doda dała czadu w konfesjonale? (video)

 Czy ktoś spotkał Dodę i jej koleżankę Anetkę w kościele u spowiedzi? Obiecała, że pójdą we dwie i dadzą czadu na szpilkach.


Przed programem Tylko nas dwoje w sobotę odbyło się świąteczne śniadanie, na którym zabrakło Dody.Wcześniej jednak opowiedziała Plejadzie jakie ma plany na nadchodzące święta Wielkanocne.

Ja nie mam planów, jestem freakiem. Przecież ja się nie przejmuję takimi rzeczami. Dla mnie nie ma: święta, nie święta. Staram się spędzić jak najwięcej czasu z rodziną. Natomiast jak zwykle z koleżanką Anetką, żeby tradycji stało się zadość, pójdziemy w szpilkach do spowiedzi, z psem na smyczy i po prostu damy czadu w konfesjonale.

{htmlfix}<object width="480" height="396" type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.plejada.pl/_d/flash/165461,player_loader.swf"> <param name="movie" value="http://www.plejada.pl/_d/flash/165461,player_loader.swf" /><param name="flashvars" value="src_url=http://www.plejada.pl/165461,,352862,player_embed.xml?rhost=unknown" /><param name="wmode" value="transparent" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowScriptAccess" value="always" /></object>{/htmlfix}

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.