,  

Doda chciała odejść od Nergala?!

Kapif

Tylko ten zachorował na białaczkę.

W mediach pojawiła się informacja, że Doda już nie jest z Nergalem. Dowodem na to , jest fakt, że nie nosi już pierścionka zaręczynowego. Ale to nie wszystko, nagle znaleźli się informatorzy , którzy wiedzą w temacie więcej.

Kiedy Doda  i Adam wrócili z wakacji w Grecji, wiele osób z ich otoczenia mówiło wprost, że zakończyli tam swój związek. Jednak wtedy nastąpiło coś, czego nikt się nie spodziewał. Nergal zachorował na białaczkę i Dorotę pierwszą o tym poinformował. Był w nią zapatrzony i bardzo wierzył, że wszystko się jeszcze ułoży – mówi informator „Super Expressu”.

Informator Wideoportalu dodał więcej szczegółów.

O tym, że Doda i Nergal mieli rozstać się zaraz po ich powrocie z Grecji mówi się od dawna. Kiedy okazało się, że Adam ma białaczkę, Doda podobno bardzo się zdenerwowała, że musi z nim zostać. Mimo to Darski cały czas obsypuje ją komplementami i czułościami. On wydaje się być w niej szaleńczo zakochany. Swoją drogą Dorota jest niezłą manipulantką – przyznaje znajoma pary.

Tymczasem Nergal szykuje się do towarzyszenia Dodzie w Viva Comet, ona na swoim profilu na Facebooku, mówi, mój  Adaś.

Jutro widzimy się na koncercie w Rzeszowie.wszystkie bilety sprzedane więc jak ktoś spontnicznie ruchem wąskim wkroczy do klubu to…pocałuje klamkę:( ale będziemy miażdżyć system!!can’t wait!!!!!jak to mówi mój Adaś „pieROGI W GÓRĘ”. do jutra.bad kisses- wpis z dnia 27 stycznia tego roku.

Myślicie, że oboje tak kręcą mediami? Jeśli informacje potwierdziły by się, teraz  byłoby jasne,  kiedy Doda i Nergal planowali ślub, ona bardzo chciała by ceremonia odbyła się w kościele, w końcu doszli do porozumienia, że miejscem zaślubin miała być plaża i nagle wszystko zostało odwołane. W wywiadach Doda mówiła, że dzieci będą za najmniej 0 lat o ile w ogóle będą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.