, , ,  

Doda chce wygryźć Muchę!

ImageDoda ma chrapkę na stołek jurora w You Can Dance.


Weronika Marczuk-Pazura już na pewno nie zasiądzie jako jurorka w You Can Dance. Jej szanse zniknęły wraz z pojawieniem się sprawy w jaką się w mieszała z CBA.

TVN szuka nowej osoby, która zasiądzie na wiosnę obok Egurroli i Piróga. Do tej pory kandydatka na te stanowisko była Ania Mucha, która daje sobie świetnie na parkiecie w Tańcu z gwiazdami.  Jednak na te stanowisko ma też chęc Doda jak donosi Party. TVN dwa lata temu proponował Rabczewskiej tę posadę , wtedy odmówiła a teraz chce.

Gdyby Doda otrzymała tę propozycję po raz kolejny, na pewno bardzo poważnie by ją rozważyła – zdradziła w rozmowie z Party menedżerka artystki Maja Sablewska.

Doda ma już jako takie doświadczenie w ocenianiu uczestników show jakim było Taniec na lodzie. Jednak to nie to samo oceniać gwiazdy, swoją poniekąd konkurencję, która jest przyzwyczajona do pyskówek a młodzież, która być może zdobędzie popularność i dzięki swoim umiejętnością osiągną nawet więcej niż Doda.

Jej cięty język może i pasował w show TVP gdzie jechała po każdym ile mogła ale nie widzimy jej w show, gdzie na scenę wchodzą młodzi , niewinni chłopcy i dziewczęta.

A może się mylimy, może wy ocenicie kogo chcecie w YCD na wiosnę?

Doda czy Mucha?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.