Doda chce się rozebrać publicznie

Lubi się chwalić swoim pięknym ciałem

Doda w wywiadzie dla Newsweeka poruszyła wiele kwestii. Wyżaliła się jak to została potraktowana przez sąd, kiedy ten skazał ją na karę grzywny 5 tysięcy za śmiałe wypowiedzi publiczne.  Znalazła też sposób na to jak ściągnąć obcokrajowców do Polski.

Myślę o małżeństwach poligamicznych dla kobiet. Jedna kobieta ma maksymalnie sześciu mężów. Na świecie nie ma jeszcze czegoś takiego. Wszyscy będą przyjeżdżać do nas, płacić podatki, rozwijać kraj. Będziemy słynąć z poligamii, ale tylko w jedną stronę, bo faceci będą mogli mieć po jednej żonie. Udzielałabym lekcji przedmałżeńskich – wyznała piosenkarka.

Ale wyraził też  chęć do rozebrania się , chce pokazać wszystkim swoje ciało, którym jest zachwycona.

Kocham to robić. Jestem ekshibicjonistką i jakbym mogła, tobym nago pląsała po ulicach non stop. Naprawdę nie mogę się doczekać, kiedy się pokażę publicznie naga albo prawie naga i zobaczę te zawstydzone lub zbulwersowane twarze. Lubię dostarczać fanom spore spektrum wrażeń. Widziała pani zdjęcia, jak się pojawiłam z gołym tyłkiem na imprezie, na środku ulicy Mokotowskiej? Tyłek jak z wosku! Idealny! – twierdzi Doda.

Macie ochotę na oglądanie nago Dody? Zawsze może zrobić to w Playboy jak Anna Mucha.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.