,  

Doda chce pomocy księdza!

ImageDoda i jej menedżerka zadeklarowały, że mogą się spotkać z ks. Wiesławem Niewęgłowskim , który chce pomóc grzesznicy nawrócić się.


Doda w jednym z wywiadów zapowiedziała, że chętnie spotka się z jakimś księdzem, który pokaże jej ścieżkę do światłości. Długo nie trzeba było czekać , kiedy zgłosił się chętny ks. Wiesław Niewęgłowski do rozmowy o sensie o Biblii i jej sensie. Doda szybko zareagowała na odpowiedź duszpasterza i wraz ze swoją menedżerką powiedziały , że chętnie wezmą udział w takim spotkaniu.

Jeśli będzie taka potrzeba, to obie z tego skorzystamy – zapewnia Super Express Majka Sablewska.

Obecnie Rabczewska jest w trakcie trasy koncertowej Diamond Tour, ale gdy się ona zakończy chętnie skorzystają z takich nauk.

Doda nie ukrywa swojej niechęci do Kościoła , być może jej reakcja jest spowodowana związkiem z Nergalem. Jednak artystka w coś wierzy, bo jak sama mówi : bez wiary w siłę wyższą byłaby niczym. Tym zdaniem, duchowny uznał za objaw chwilowego zbłąkania duszy Dody.

W siłę wyższą jako siłę wierzę, ponieważ bez niej byłabym po prostu pustą ropuchą napompowaną masą błotną – powiedziała w wywiadzie dla Super Expressu Doda.

Myślicie, że Doda z Sablewską biorą na poważnie spotkanie z księdzem? Dla nas to kolejny chwyt reklamowy. Najwidoczniej mało im skandalu i chcą jeszcze bardziej podkręcić wszystkich.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.