, , ,  

Doda chce ślubu kościelnego z Nergalem!

ImageDoda podobno jest bardzo zaangażowana w związek z Adamem Darski, on z kolei chciałby się ustatkować. Co z tego wyjdzie?


Związek Dody i Nergala to chyba jeden z głośniejszych w tym roku związków. A Adam Darski to jedyny facet o którego musiała zabiegać Doda. Chyba dlatego też piosenkarka tak bardzo się zaangażowała ze swoimi uczuciami. Ona sama twierdzi, że to związek na długie lata.

Darski jest w wieku , w którym facet chciałby mieć gniazdko rodzinne i miejsce gdzie by wracał a ktoś o niego zadba. Znajomi z jego otoczenia mówią, że w rzeczywistości jest zupełnie innym facetem niż na scenie.

Jest najspokojniejszym muzykiem, jakiego znam – mówi w rozmowie z yciem na gorąco dziennikarz Michał Nowakowski, organizator tras koncertowych Behemotha.

To nie jest człowiek, który lubi imprezować. Sam kiedyś powiedział : : Tylko czasami korzystałem z przywilejów związanych z karierą muzyka.

Doda miała powiedzieć swoim znajomym, że  znalazła w końcu odpowiedniego kandydata na męża. Marzy jej się wystawny ślub kościelny. W końcu taki może wziąć. Z Radkiem miała tylko cywilny. Tylko czy znajdzie się taki proboszcz, który udzieli im takiego ślubu? W końcu mają trochę nagrabione.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.