, ,  

Doda: Byłam zakochana w Radku, a on mnie zdradził!

 W czasie kiedy przeżywała swoją osobistą tragedię, prowadziła jeszcze wojnę z Grupą Operacyjną.


Doda dla wideoportalu opowiedziała jak się czuła, gdy w tym samym czasie zdradził ją Radek i szykowała się do rozwodu i walczyła z Grupą Operacyjną, która w swojej piosence nazwała piosenkarkę, blacharą.

Każda dziewczyna na moim miejscu zrobiłaby dokładnie tak samo. Byłam bardzo zakochana w swoim byłym mężu, ta sytuacja bardzo mnie dotknęła. Jestem osobą bardzo wrażliwą, obojętnie, jakby mnie ludzie nie postrzegali, miłość jest dla mnie najważniejsza, możecie się ze mnie śmiać, nie wiem, popuścić w majtki, machać na mnie ręką, jestem jak każda dziewczyna. Byłam bardzo zakochana w swoim mężu, strasznie mnie to ubodło i uważam, że było to niesprawiedliwe. I niefajne było to, że w momencie rozprawy sądowej, kiedy ja pozwałam Radka o rozwód, bo mnie zdradził, jakiekolwiek kpiny, żarty, śmiechy były nie na miejscu. I to tyle, reszta mnie wali.

Po walce z Mieszkiem Sibilskim Doda w końcu wygrała sprawę o blacharę i nie wolno już tak nazywać. Radek nie wspierał jej chociaż też był wymieniony w piosence.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.