, ,  

Doda broni Majdana !

ImageNa oficjalnej stronie Dody pojawiło się oświadczenie artystki. Oświadczenie dotyczy afery z reklamą prezerwatyw. Piosenkarka zamierza pozwać firmę Taboo !


Drodzy Państwo,

Wspominaliśmy w oświadczeniu wydanym 20 lutego br., że nasza Artystka nie ma nic wspólnego z reklamowaniem produktów firmy Taboo. Nadal podtrzymujemy to stanowisko. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek sugerowanym przez media „ruchu marketingowym”, ani tym bardziej „umówieniu” czy też „dogadaniu” się naszej Artystki z byłym mężem Radosławem Majdanem.

Podkreślamy, że Doda zawsze w stosunku do swoich fanów postępuje uczciwie i szczerze. I zapewniamy Państwa, że mamy zdecydowanie lepsze pomysły na dobry marketing naszej Artystki.

Sytuacja, w której znalazł się Radosław Majdan jest zdecydowanie nieciekawa. Padł ofiarą i został oszukany przez nieuczciwych producentów, w sposób co najmniej obrzydliwy. Co w konsekwencji doprowadziło do zerwania kontraktu. Oto oświadczenie Radosława Majdana:

www.radoslawmajdan.com/index.php?function=show_all&&no=495

ARTY SI SKOCZYY!!! Wypowiedzi oraz działania (wykorzystanie logotypu, czcionki oraz koloru jednoznacznie kojarzonego z Dodą w obecnej kampanii z Radkiem Majdanem) ze strony Taboo są nieetyczne oraz przekraczają granicę dobrego smaku.

Szanowni producenci – słabego produktu, „dobre relacje” (jak bezczelnie sugerujecie w swoich wypowiedziach), to My mamy co najwyżej z prawnikami, którzy właśnie szykują dla Was pozew do sądu" – czytamy na stronie piosenkarki.

Co na to producenci kondomów?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.