,  

Doda bierze kroplówki!

 Jest tak osłabiona, że musi pomagać sobie medykamentami.


Doda cały czas wspiera swojego narzeczonego Negrala. Od świtu do nocy przebywa w szpitalu, kupiła sobie łóżko polowe, na którym śpi. Znajomych i fanów namawia do oddawania szpiku , jak już wiadomo brat Nergala nie może być dawcą dla niego.

Mama Doroty, Wanda Rabczewska zdradziła Super Expressowi, że jej córka musi wzmacniać się kroplówkami. Od kilku dni nosi zabandażowany łokieć.

Przeżywa, bardzo cierpi. Wspiera Adama jak może i przelewa na niego swoją pozytywną energię. Dorota przechodzi bardzo trudny czas. Nie dopuszcza myśli, że może być coś nie tak. Jest zobowiązana umowami. Ale w tygodniu cały czas jest przy nim. I nie wiadomo, jak długo Adam zostanie w szpitalu. Okazało się, że córka sprawdza się w trudnych sytuacjach, udowodniła, jakie ma dobre serce. Zdała egzamin z życia. Jeśli szukać czegoś pozytywnego w chorobie Adama, to to, że jest ogromny odzew tych, którzy chcą pomóc. Ludzie na ulicy zaczepiają mnie i pytają, jak i gdzie można oddać szpik. To samo dzieje się u mojego męża na siłowni – powiedziała Super Expressowi mama Dody.

Bez dalszego komentarza… bo co tu komentować?

Trzymaj się Doda i Adam!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.