, , ,  

Doda będzie tworzyć nowy kierunek muzyczny

ImageJej  marzeniem było zrobienie wielkiej kariery w Stanach, nic z tego nie wyszło. Teraz marzy o stworzeniu nowego nurtu w muzyce.


Tabloidy spekulują, że takie zmiany w Dodzie mogą być pod wpływem Nergala, nowego faceta piosenkarki.

I choć Zapendowska ostatnio stwierdziła, że Dody nie zapamiętamy z muzyki rozrywkowej, ta się nie zraża i zaczyna kombinować.

Dorota trochę się wyprztykała. Niedługo zacznie się problem. Skończy się piękne ciało i co? – powiedziała Zapewndowska w Gali.

Rabczewska jest przeciwna twierdzeniom Eli i twierdzi, że będzie pamiętana ale z nowego kierunku muzyki, jaki stworzy a nie dzięki ciału.

Skupiam się głównie na muzyce, nad pracą nad moją drugą solową płytą, która pochłoniła [tak powiedziała] mnie całkowicie, szczególnie, że pragnę stworzyć taki zupełnie nowy nurt muzyczny i strasznie mnie to kręci, strasznie mnie to podnieca. Już na samą myśl po prostu nie mogę zasnąć – powiedziała Doda w rozmowie z Wideoportalem.

Na czym będzie ten nowy nurt polegał?

Chciałabym pomieszać właśnie rocka z jakimś takim czymś, czego jeszcze zupełnie nie było – sprecyzowała. – W mojej duszy gra głównie rock'n'roll i cieszę się, że mogę znowu już do niego wrócić, zupełnie w innej wersji oczywiście i w innej formie, bo bardzo nowoczesnej, ale jednak.

Wszystko jest na razie w fazie początkowej jak sama powiedziała. Czy zobaczymy i usłyszmy co wykombinowała Doda? Może się to tak samo okazać jak się okazało z karierą w USA. Ale… życzymy powodzenia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.