,  

Doda będzie miała własny serwis

  -->
</div>
</div>
<p>Podczas ostatniego koncertu w Holandii Dorota Rabczewska wpadła na znakomity pomysł. Gwiazdeczka ma już dość czytania błędnych informacji na swój temat i postanowiła stworzyć własny serwis, na którym znajdą się jedynie same oryginalne newsy.</p>
<p><span id=
„Postanowiłam na mojej oficjalnej stronie zamieścić podstronę, na której znajdziecie relacje z koncertów, zdjęcia, filmiki i wiele niezwykle emocjonujących newsów. Trochę drażni mnie to wymyślanie nieprawdziwych historii na temat występów mojego zespołu, dlatego będziecie mieli jedyną i niepowtarzalną okazję, by zobaczyć jak jest naprawdę. Strona ruszy na początku grudnia – mam nadzieję, że tak samo jak ja nie możecie się doczekać, ponieważ Wy również będziecie jej głównymi bohaterami. A już dziś wieczorem mały przedsmak – w dziale VIDEO pojawią się pierwsze amatorskie filmiki z koncertu w Holandii. Z góry przepraszam  za jakość dźwięku, ale myślę, że i tak poczujecie tą energię. Pozdrawiam i całuje. GLEBA.
PS. Napiszcie jak podoba Wam się pomysł utworzenia takiej podstrony i co jeszcze powinno się na niej znaleźć. Wszystkie maile wysyłajcie na adres redakcja@doda.net.pl”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.