,  

Doda bez majtek- afera ciągnie się dalej!

ImageCała afera poszła o te zdjęcie! Miała majtki czy też nie miała. Sprawy nie ma końca!


Warszawski sąd uznał, że podczas imprezy Doda miała na sobie majtki i tym samym wygrała proces przeciwko Super Expressowi.

Nie możemy sobie pozwolić na szarganie dobrego imienia. Dlatego SE wytoczył Dodzie i jej menadżerce proces za zarzut sfałszowania fotografii– donosi tabloid.

Afera rozpoczęła się w lutym 2008 roku, a dokładnie 6 lutego. Wówczas to ukazał się tekst pod tytułem "Doda, załóż majtki". Chodziło o oficjalną imprezę, na której artystka pojawiła się w sukni z długim rozcięciem sięgającym wysoko za kolano. Zdjęcie nasza redakcja kupiła od szanowanej agencji fotograficznej, która potwierdziła, że jest autentyczne, i że nikt niczego komputerowo nie zmieniał. Po publikacji Rabczewska i jej menedżerka Majka Sablewska zarzuciły nam publicznie manipulację zdjęciem ilustrującym cały tekst– czytamy dalej.

Super Express ma żal, że sędzia prowadząca sprawę nie zajęła się samy zdjęciem a dobrem wokalistki. Super Express nie odpuści!

Redakcja miała rzekomo "wyciąć" bieliznę, aby całość uczynić bardziej atrakcyjną. Sąd nie zajął się sprawą samego zdjęcia: NIE UDOWODNIONO fałszerstwa agencji fotograficznej ani naszej redakcji. Sędzia uznała jednak, że naruszono dobra osobiste gwiazdy, m.in. sferę prywatności.
– pisze SE.

Sprawa wraca do sądu!

Dlatego też SE wytoczył Dodzie proces. Bogatsi o opinię biegłego eksperta chcemy udowodnić, że gwiazda minęła się z prawdą zarzucając nam manipulację.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.