,  

Doda będzie reklamowała kampanię Palikota?

To dlatego „wysiada” ze sceny?

Tajemniczy wpis jaki zrobiła Doda na swoim profilu n Facebooku ciągle dalej wiele do myślenia i spekulacji a tym nie widać końca. Mówi się , że  piosenkarka zajmie się teraz polityką.

Artystka podczas koncertu w Katowicach powiedziała swoim fanom, że znika na dłużej, zaraz po tych słowach na scenę wszedł Janusz Palikot , który zdradził, że zaproponował Dodzie by została twarzą jego kampanii wyborczej.

To jest największy talent od dawna. Mało kto potrafi, prawie codziennie, zaprzątać media jakąś sprawą na swój temat. Nawet jeśli się zmieniali ci menadżerowie i wielu ludzi mówiło, że to jest nie tylko Doda, ale też ludzie, którzy dla niej pracują to nie zmienia to faktu, że ona to wszystko dźwiga, unosi i kreuje. Jest fenomenem. Mówi się, że Doda jest Palikotem rozrywki, a Palikot jest Dodą polityki. I coś w tym jest. – powiedział Palikot w rozmowie Dziennikiem Zachodnim.

Myślicie, że Doda się zgodzi? Internauci twierdzą, ze to świetna reklama dla obojga, ona może poprawi sprzedaż swojej płyty on może zbierze więcej podpisów by dostać się do Sejmu.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.