Do „Playboya” daleko mi … – Cichopek

 W sobotnim odcinku Jak Oni śpiewaja wystąpiła znowu Kasia Cichopek.


Odcinek Jak Oni śpiewają poświęcony został dzieciom z okazji Dnia Dziecka.  Na samym początku programu zaśpiewało jury. Wszyscy członkowie jurorów mieli na głowach peruki prócz Edyty Górniak. Może się wstydziła taką założyć.  Mieliśmy usłyszeć jak śpiewa Ela Zapendowska, ale chyba wyłączono jej mikrofon.

Program prowadził jak zwykle Krzysztof Ibisz ale zamiast Joasi Liszowskiej, tym razem sprowadzono Kasię Cichopek. Czyżby miała ratować oglądalność show, które drastycznie spada?

Ibisz jak to Ibisz musiał posłodzić na początek Kasi słowami – Bez ciebie ten program jest jak Prosiaczek bez Tygryska, po czym – żeby nie było wątpliwości – zaczął się tłumaczyć, że to on jest Prosiaczkiem.

To nie jedyne słowa i przymilanki do Cichopek. W programie na miejscach jurorów zasiadł między innymi Krzysztof Hanke, który na widok dziecinnych uszów króliczka, jakie za kulisami założyła sobie Pyza, palnął, że wygląda jak z "Playboya", co Kasia celnie zripostowała – Do "Playboya" daleko mi przede wszystkim dlatego, że jestem brunetką.

Co ma Playboy do brunetek? Może na wszystkim sie nie znamy. Ale czy występ Cichopek poprawił oglądalność Polsatu w sobotę?


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Do "Playboya" daleko mi ... - Cichopek, 10.0 out of 10 based on 1 rating

You must be logged in to post a comment.