Dlaczego Kasia Glinka ukrywała ciążę?

Chce dziewczynkę czy chłopca?

 

Kasia Glinka niedługo zostanie mamą. Aktorka początkowo zaprzeczała informacje o swoim błogosławiony stanie. Dziś Kasia jest na początku piątego miesiąca a w rozmowie z Faktem tłumaczy, dlaczego tak robiła.

Dlatego, że do trzeciego miesiąca o ciąży się po prostu nie mówi. Nawet lekarze zalecają ostrożność w dzieleniu się tą nowiną z całym światem. Dlatego jedynymi osobami, którym o tym powiedziałam, była najbliższa rodzina i przyjaciele. Całemu światu oznajmiłam wtedy, kiedy uznałam, że to jest ten bezpieczniejszy czas.

Ciąża wiele zmieniła w życiu aktorki, nie obyło się bez rezygnacji w pracy.

Musiałam zrezygnować z serialu „Julka”, w którym dostałam jedną z głównych ról. Ze względu na swój stan i oczywiście to, że produkcja odbywa się w Krakowie, byłoby to dość karkołomne. Ponadto mam w tym momencie przyspieszoną pracę na planie „Barw szczęścia”. Sceny z moim udziałem musimy nagrać wcześniej niż w normalnym trybie. Odmówiłam również udziału w produkcji „Prosto w serce”, ponieważ terminowo nie pogodziłabym tego wszystkiego. – dodaje Glinka

Płeć dziecka nie ma znaczenia. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe.(…) Odżywiam się po prostu zdrowo, zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego. Mam bardzo zdrową dietę i tego się trzymam.- dodaje Kasia.

Aktorka je na co ma ochotę a o nadwagę będzie się martwiła po urodzeniu dziecka, ważne by ono miało wszystko co jest potrzebne do prawidłowego rozwoju.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.