Dlaczego Górniak ukrywa ciągle kochanka?

 Czemu Edyta Górniak ukrywa swój związek z Bartoszem Bodnarem?


Edyta wyprowadziła się z domu od męża i zamieszkała w Piasecznie, w miejscu gdzie mieszka Bodnar, biznesmen od reklamy. Nawet prowadza swojego synka do tego samego przedszkola co chodzi syn Bodnara.

Spotykali się już jakiś czas wcześniej. Widywani byli na przykład w Zakopanem, gdzie bardzo dobrze zapamiętał ich kelner jednej z restauracji.

Pamiętam, że też przyjechał z synem i że bardzo adorował Edytę – mówi kelner tygodnikowi ycie na gorąco. Znajomi Górniak są przekonani, że gwiazda przeniosła synka do innego przedszkola właśnie po to, żeby częściej spotykać się z właścicielem agencji reklamowej.

 To on mieszka w Piasecznie i on polecił jej przedszkole dla Allanka – mówi koleżanka Edzi tygodnikowi . To samo, do którego chodzi jego synek, Alan. Mam wrażenie, że autorką tego romansu i rozbicia małżeństwa Edyty i Darka jest Katarzyna Sowińska. Ją pytajcie o szczegóły.


Szkoda, że tak długo ukrywała to oczarowanie przed Darkiem
– mówi yciu na gorąco osoba z bliskiego otoczenia skłóconych małżonków
.

Nie ujawniła wcześniej swojego romansu, OK Darek był chory nie chciała go jeszcze bardziej ranić. Ale co ją teraz powstrzymuje? Może kochanek przechodzi testy w miłości, jak nie przejdzie to fora ze dwora.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.