, ,  

Dieta Dody

ImageJak się odżywia Doda, czy się ktoś zastanwiał w jaki sposób utrzymuje swoje 53 kg?


Doda nie uprawia żadnego sportu, a to znaczy, że nie chodzi tez na siłownię, która jest tak popularna wśród gwiazd. Piosenkarka jednak chce za wszelką cenę utrzymać swoje 53 kg.

Jak sama tłumaczy, ze sportu zrezygnowała ze względu na chory kręgosłup a utrzymanie ładnej figury to tylko siła charakteru.

Mam obsesję na punkcie zdrowego jedzenia i nie jem żadnego syfu – potwierdza Doda. – Nie słodzę i nie solę. Nie łączę tłuszczów z węglowodanami, nie przepadam za słodyczami. Jeśli chleb lub makaron – to tylko pełnoziarnisty lub orkiszowy.

Doda stosuje również specjalną dietę, dopasowaną do jej grupy krwi, czyli dla grupy B Rh+. Jada 3-5 posiłków dziennie. Na śniadanie jajka na miękko i sałatę. Pije zieloną herbatę albo sok z owoców cytrusowych. Na obiad ryby z warzywami, a na kolację, koniecznie przed 19. warzywa na parze i plaster pieczonego indyka.

Kiedy rusza w trasę, jej posiłki muszą być ściśle dopasowywane do diety . W kontrakcie jest odpowiednio zapisany punkt na ten temat, który nie podlega negocjacjom.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.