Diablo Włodarczyk nie żałuje przedawkowania leków

Co się stało to się stało, czas na sprostowania.

Krzysztof Diablo Włodarczyk kilka dni temu przedawkował leki antydepresyjne. Wszystkiemu winne rodzinne kłopoty. Bokser z próby samobójczej wyszedł cało, teraz czas by odbudować relacje z żoną, wszystko sobie wyjaśnić.

Jestem nadpobudliwy, reaguję emocjonalnie. To był impuls, może wyszło idiotycznie, ale nie żałuję. Niczego w życiu nie żałuję, choć wiem, że w stosunku do najbliższych czasami zachowuję się jak kawał sk… Cóż, stało się i tyle.  Będę musiał sobie pewne rzeczy wyjaśnić. Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale może powinienem z żoną, tylko we dwoje, gdzieś daleko na kilka dni wyjechać. Na przykład na Hawaje. Chcę wszystko wyprostować – powiedział Faktowi.

Włodarczyk nie ma zamiary zamykać się w domu, już planuje walki, najbliższa jesienią. Zanim jednak zacznie walczyć na ringu przejdzie jeszcze wiele spotkań z psychologiem.

Chcę współpracy z psychologiem, z psychiatrą. Jestem z nimi umówiony. Przez najbliższy tydzień będę mieć spotkania. Co potem, zobaczymy. Mam nadzieję, że się pozbieram. To mój problem i muszę go rozwiązać.

Trzymamy kciuki za powodzenia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.