Dawid Ozdoba na ringu w MMA (video)

Już w najbliższą sobotę

27 kwietnia, w katowickim Spodku doczekamy się niespotykanej jak dotąd walki na MMA Attack 3. Jeden z zawodników ujawnia swoje przygotowania!

Gwiazda nocnych klubów, striptizer, telewizyjny showman – Dawid Ozdoba – zmierzy się z Robertem Burneiką, ważącym prawie 50 kilogramów więcej „hardkorowym koksem”. „Koksu” ma już za sobą wygraną walkę MMA z Marcinem Najmanem.

Trwające od kilku tygodni treningi Dawida do tej pory były utrzymywane w ścisłej tajemnicy. Dopiero teraz zdecydował się pokazać, w jakiej naprawdę jest formie. Portalowi Feromony.pl, oficjalnemu sponsorowi Ozdoby, udało się spotkać z zawodnikiem i podpatrzeć, jak przygotowuje się do starcia z hardkorowym koksem – w Internecie właśnie pojawiły się pierwsze nagrania, pokazujące go na treningu.

Czy bukmacherzy będą musieli zweryfikować stawki? W Bochni, gdzie trenuje znany chippendales, bez zastanowienia stawiają właśnie na niego.

Ozdoba jest szybki, zwinny i ostro mówi do Burneiki – Jesteś tylko grubasem! Masa hardkorowego koksa nie robi na nim wrażenia. Jak powiedział serwisowi mmanews.pl – Jestem przygotowany na to, że na początku ludzie mnie negatywnie odbiorą. Mogą się śmiać, ale naprawdę ostro „tyrałem” – dwa treningi dziennie po półtorej godziny, ostry wycisk, to nie było jakieś „pitu pitu”. Naprawdę byłem poobijany a raz miałem tak przestawioną szczękę, że myślałem, że jest już „po ptakach”.

Czy ważący 80 kilogramów tancerz erotyczny pokona sterydowe monstrum? Przekonamy się już w najbliższą sobotę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.