,  

Dariusz Krupa sprzedaje dom

Kapif

Sprzedaż domu jest dla niego symbolicznym zerwaniem z przeszłością.

W życiu Dariusza Krupy pojawiła się nowa kobieta. Być może ta przyczyna także wpłynęła na jego decyzję o sprzedaży willi w Milanówku, bo jak wiadomo od dawna, w remont domu włożył naprawdę dużo serca. Jesteśmy pewni, że decyzja o sprzedaży domu jest decyzją dobrą, ponieważ wybranka Krupy z pewnością wolałaby spędzać romantyczne wieczory w miejscach nie związanych z Edytą.

Zdecydował się sprzedać willę razem ze wspomnieniami po nieudanym małżeństwie. – Powiedział znajomy muzyka w rozmowie z magazynem „Na żywo”.

Komu będzie bardziej żal domu, Edycie, że już tam nigdy nie wróci, czy Krupie?

Kapif

Krzysiek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Dariusz Krupa sprzedaje dom

  • polk

    Dom Krupy pokazują właśnie w telewizji DOMO, pokazali mniej więcej wszystko, a teraz mówią, że jest na sprzedaż. Dom jest ohydny. Serio. Jest tam wszystko, totalny miszmasz, z przewagą wszelakich drobiazgów z pchlich targów — samodzielnie może uroczych, ale w tym nagromadzeniu absolutnie niestrawnych. Brak tu myśli przewodniej, brak umiaru w czymkolwiek. Wściekle fioletowa ściana z regipsowymi półkami (w tle lustra!) sąsiaduje z brązowymi starodawnymi szafkami i zielonkawymi (kolor powierzchni ugotowanego żółtka) żłobionymi ścianami.

You must be logged in to post a comment.