Daria Widawska w ciężkim stanie !

ImageDaria Widawska w święta trafiła do szpitala, aktorkę przywieziono w bardzo ciężkim stanie !


Pierwsze podejrzenie na oddziale przyjęć to była sepsa. Wczoraj jej stan był na tyle ciężki, że na salę przyprowadzono już księdza.

Dziś w Fakcie możemy przeczytać, jak zaczęły się święta aktorki:

Dramat rozegrał się pierwszego dnia świąt. Jeszcze kilka godzin wcześniej Daria wraz z mężem Michałem Jarosińskim zasiadła do wigilijnego stołu. Nastrój był tym radośniejszy, że to pierwsze święta, odkąd na świat przyszedł ich synek Iwo (5 mies.). Nazajutrz aktorka poczuła się bardzo źle. Ból nasilał się z minuty na minutę, do tego doszła bardzo wysoka gorączka. Mąż Widawskiej podjął decyzję: trzeba natychmiast jechać na ostry dyżur.

Tracąca świadomość Daria trafiła do szpitala. Lekarze widząc omdlewającą kobietę, od razu ruszyli jej na ratunek. Wstępna diagnoza wykazała ostre zapalenie organizmu. Słabnącą w oczach aktorkę trzeba było umieścić na oddziale zakaźnym. Noc pod opieką lekarzy nie przyniosła jednak poprawy. Wręcz przeciwnie. Mimo dużej dawki leków Daria zaczęła tracić przytomność. W szpitalu usłyszeliśmy, że objawy były na tyle niepokojące, iż lekarze zaczęli podejrzewać sepsę.

Do szpitala natychmiast przyjechali rodzice Widawskiej, którzy nie odstępowali jej na krok. Niemal cały czas również był obecny jej mąż Michał. To rodzice wezwali księdza do Darii, bo stan  zdrowia Darii już był bardzo krytyczny. Lekarze cały piątek ustalali diagnozę, co mogło  byc przyczyną nagłego zachorowania aktorki.

Według nich, ostre zapalenie zostało wywołane mononukleozą. Wirus powoduje osłabienie całego organizmu, który staje się podatny na wiele infekcji.

Wczoraj Daria odzyskała już świadomość , ale jej stan jest nadal ciężki. Jest na tyle osłabiona, że nie mogła podejść nawet do telefonu. Przebywa w odosobnionym, sterylnym pokoju, by wyeliminować niebezpieczeństwo zarażenia. Lekarze wciąż mają nadzieję, że organizmu Darii nie zaatakowała sepsa. Wtedy sytuacja stałaby się jeszcze bardziej dramatyczna.

Trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.