,  

Darek Krupa wybaczył byłej żonie zdrady

Kapif

Odpłacił pięknym za nadobne

Zaledwie wczoraj Edyta Górniak poprzez media wybaczała swojemu byłemu mężowi Darkowi Krupie , ten długo nie czekał i już wybaczył poprzez te same tabloidy a dokładnie Super Express zdrady swojej byłej już żonie.

– Też wybaczam Edycie – mówi Darek.

Według Górniak, Krupa przez półtora roku robił wszystko by uprzykrzyć Edycie życie. Chociaż my pamiętamy jak za pośrednictwem TVN-u składał żonie życzenia urodzinowe, jak Edzia dostała piękny bukiet i tort. To była ogromna niespodzianka dla artystki i nie ukrywała łez ze wzruszenia.

Teraz postanowiła mu to wszystko wybaczyć za pośrednictwem Super Expressu. Krupa długo nie czekał z odpowiedzią. Dziś wybacza swojej byłej żonie wszystkie zdrady a o tym media  dużo się rozpisywały .

Wybaczam Edycie zdradę i to, że opuściła rodzinny dom – powiedział krótko Krupa.

O romansach Edyty Górniak było głośno, tabloid przypomniał kilka faktów.

Jednym z nich był Michał Rapcewicz , znany mistrz jeździecki, którego Edyta poznała przez swoją ówczesną przyjaciółkę, Katarzynę Sowińską. Pamiętacie jeszcze Sowińską?

Edyta kibicowała Rapcewiczowi na zawodach. Drugim mężczyzną, który pojawił się u boku gwiazdy w 2009 roku, był biznesmen Bartosz Bodnar. O nim mówiło się, że jest bezpośrednim powodem rozpadu małżeństwa Edyty i Darka.  Mówiono też o romansie z Krzysztofem Ibiszem czy Tomkiem Karolakiem.

Jak myślicie, który romans był prawdziwy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.