Dancewicz chce uciec starości

ImageRenata Dancewicz w lutym skończyła 40 lat i chce koniecznie opóźnić starzenie.


Co zrobić gdy lata lecą a my co raz starsi jesteśmy. Starości niestety nikomu nie udało się jeszcze uciec. Ktoś kto ma dużo pieniędzy może poddać się najróżniejszym zabiegom. Jednak na jak długo one wystarczają? O zdrowym i młodym wyglądzie wypadało by już zadbać od najmłodszych lat. Przede wszystkim zdrowe życie. adnych używek , sport ale bez przesady. Jednak czy mamy na to aż tyle czasu?

Dlatego co raz więcej pań łapie się za kosmetyki i zabiegi upiększające, które mamy pod dostatkiem. Renata Dancewicz używa 70 kremów! A każdy z nich jest na inną część ciała.

Uwielbiam wklepywać w skórę kosmetyki i pilingi. Mam 70 kremów, na każdą część ciała inny. yję w iluzji, że opóźnię starość – wyznała aktorka.

Ile czasu spędza aktorka przy wklepywaniu aż tylu kremów ??? Nie lepiej wziąć rower pojechać do lasu i mknąć ścieżkami leśnymi czy też rowerowymi. Nabrać zdrowych kolorów na policzkach a przy okazji dotlenić płuca. A z kremów polecamy jeden balsam do ciała, jeden do stóp, na szyję i do twarzy. Poza tym ziołowe kąpiele na przykład lawendowa, uspokaja i odstresowuje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.