Damski Playboy sprzedał Robert Biedronia kobiecie!

Fotoszok.pl
30 listopada 2013 roku w KIJÓW.CENTRUM w Krakowie odbyła się Gala 3.Urodzin EksMagazynu – damskiego Playboy’a. Podczas Gali zorganizowano pierwszą w Polsce Charytatywną Aukcję Kawalerów, podczas której Czytelniczki EksMagazynu mogły wylicytować randkę ze znanym mężczyzną.

W szczytnym celu sprzedali się: poseł Robert Biedroń, za którego szczęśliwa nabywczyni zapłaciła najwyższą sumę – 1700 zł, a który żartował, że aukcja również dla niego jest eksperymentem, gdyż nie zdarzyło mu się jeszcze być na randce z kobietą.

Jacek Bilczyński – trener i dietetyk gwiazd, który został wylicytowany za drugą w kolejności najwyższą kwotę 850 zł, słynny Pan Lotto – Ryszard Rembiszewski – który zakwalifikował się do pierwszej trójki najdroższych kawalerów i „poszedł” za 750 zł. W szczytnym celu zlicytowali się równie : basista Dody – Marcin Kleiber, dziennikarz Michał Figurski, aktor Leszek Stanek, aktor i tancerz, „Gabron” z (nie)słynnej produkcji VIVY „Miłość na bogato” – Gabriel Piotrowski, motocyklista rajdowy i Mistrz Polski w sportach motocyklowych Sebastian Zieliński oraz dziennikarz DDTVN Filip Chajzer.

Dochód z aukcji, jak i całej imprezy przeznaczono na rzecz Fundacji Papaya wspierającej Polaka Jacka Klisowskiego, który od ponad 6 lat prowadzi dom dla dzieci ulicy w Limie, stolicy Peru. Jako goście na Aukcji pojawili się również: Ewa Wachowicz, posłanka Anna Grodzka, Piotr Ikonowicz.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
Damski Playboy sprzedał Robert Biedronia kobiecie!, 9.7 out of 10 based on 3 ratings

Comments are closed.